Trwają intensywne prace nad opracowaniem Zasad współpracy UTP ze środowiskiem gospodarczym i instytucjami rynku pracy w zakresie jakości kształcenia”

W miesiącu marcu odbyły się dwa kolejne spotkania, których celem była konsultacja zapisów zasad z przedstawicielami środowiska gospodarczego. Spotkaniom przewodniczyła Pani Kanclerz Krystyna Nowak oraz Pani Prodziekan ds. dydaktycznych i studenckich WTiICh Jolanta Tomaszewska – Koordynator zadania.

Gospodarzem spotkania, które odbyło się na Wydziale Inżynierii Mechanicznej był Pan Prodziekan ds. dydaktycznych i studenckich Janusz Musiał a na Wydziale Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki był Pan Prodziekan ds. dydaktycznych i studenckich Marcin Drechny.

Lista przedsiębiorstw, które uczestniczyły w spotkaniach:

Casting K.S. Poland sp. z o.o.

ENEA Operator Sp. z o.o.

ENERGA-OPERATOR SA

Famor S.A.

MEGAZEC Sp. z o.o.

Oddział Zespół Elektrociepłowni Bydgoszcz

PESA Bydgoszcz SA

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna

Pracodawcy Pomorza i Kujaw

Purinova Sp. z o.o.

SPX FLOW TECHNOLOGY  POLAND SP. Z O.O.

TELE-FONIKA  Kable Sp. z o.o. S. K. A.

Tenaco Sp. z o.o.

Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 S. A.

Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Spółka z o.o.

Materiały ze spotkania - PDF